PLEASE LOG IN
ŞİFRE SIFIRLAŞİFRENİ Mİ UNUTTUN?
KAYIT OLHALA HESABIN YOK MU? BEKLEME


TELEFONUNUZU DAHA İYİ tanımak için IMEI Numarasını kontrol edin

Her cep telefonu, GSM modemi veya yerleşik bir telefon / modeme sahip cihaz, ……15 haneli benzersiz bir IMEI numarasına sahiptir. Bu numaraya bağlı olarak, ……cihaz hakkında bazı bilgileri kontrol edebilirsiniz, örneğin marka veya model. ……IMEI numarasını aşağıya girin.

Geçersiz IMEI.
1, 2, 3 kadar kolay

Telefonunuzun IMEI Kodunu Kontrol Edin

IMEI.info, tüm dünyadaki en büyük TAC veri tabanına dayalı olarak oluşturulmuştur. IMEI kontrol etme özelliği, GSM endüstrisindeki en kullanışlı araçlardan biridir. Beklentilerinizi karşılamak için her gün yeni cihaz bilgileri ve özellikleri ekliyoruz. IMEI Kontrolü arama özelliği tamamen ücretsizdir ve kullanımı kolaydır. IMEI ve Seri Numarası gibi veriler, mobil ağları kullanan bir cihazı tanımlamak için oluşturulan kodlardır, ancak bu temel işlevi yerine getirmenin yanı sıra, IMEI Numarası bize birçok ilginç bilgiye erişim fırsatı da verir. IMEI Numaranızı bulun ve garanti tarihi, operatör bilgileri, kara liste durumu, satın alma tarihi ve daha fazlasına erişin.

IMEI'yi kontrol etmek için ilk adım
1. Telefonunuzun IMEI Kodunu
Görmek için *#06# tuşlayın
IMEI'yi kontrol etmek için ikinci adım
2. Aşağıdaki alana
IMEI girin
IMEI'yi kontrol etmek için üçüncü adım
3. Cihazınız hakkında
bilgileri alın

IMEI Numarası - imei numarası ile neyi kontrol edebilirim?

Bu benzersiz IMEI Numarasını kullanarak, cihazınızın orijinal ağı ve ülkesi, garanti bilgileri, satın alma tarihi, operatör bilgileri , sistem sürümü, cihaz özellikleri ve daha fazla ayrıntı bilgisi gibi verileri öğrenebilirsiniz. IMEI Bilgilerini ne zaman kontrol etmeniz önerilir? Kullanılmış veya yeni cihaz satın almadan önce IMEI denetleyicisini kullanmalısınız. Sonuç olarak, cihazın geçerli ve orijinal olup olmadığını göreceksiniz. Dahası, spesifikasyonun satış teklifiyle tutarlı olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, yalnızca telefonunuzu daha iyi tanımanız ve cihazla ilgili önemli bilgileri okumanız için IMEI Bilgilerini kullanmanızı öneririz. IMEI.info ayrıca bazı gelişmiş hizmetler de sunar (bazı üreticiler için mevcuttur), örneğin: iPhone Durumumu, iCloud Durumu, Kara Liste Durumu, Satıcı Bilgileri, Ağ ve Simlock kontrolleri, Telefon Kara Listesi, Operatör Kontrolü, Simlock Kilidini Açma, Garanti Kontrolleri. IMEI'yi kontrol edelim ve telefonunuzun kilidinin açık olduğundan emin olalım.

 
Servislerimiz POPULAR NEWS
BİR TELEFON NUMARASININ AKTİF OLUP OLMADIĞI NASIL KONTROL EDİLİR - imei.info üzerinde haber resmi

BİR TELEFON NUMARASININ AKTİF OLUP OLMADIĞI NASIL KONTROL EDİLİR

Bu dijital çağda, telefon numaraları hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. İster uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla bağlantı kurmaya çalışıyor olun, ister bir iş bağlantısını teyit ediyor olun, ister yalnızca bir telefon numarasının geçerliliğini doğruluyor olun, bir telefon numarasının aktif olup olmadığını bilmek çok önemlidir. Neyse ki, bir telefon numarasının durumunu belirlemenize yardımcı olacak çeşitli yöntemler ve araçlar mevcuttur. Bu yazıda, bir telefon numarasının aktif olup olmadığını kontrol etmek için kullanabileceğiniz farklı teknikleri inceleyeceğiz. Dolayısıyla, bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve telefon numarası etkinliğini doğrulamanın en etkili yollarını keşfetmek istiyorsanız okumaya devam edin!

iPhone 15 Seri Numarası - imei.info üzerinde haber resmi

iPhone 15 Seri Numarası

iPhone 15 seri numarası nasıl kontrol edilir? iPhone 15’in seri numarası var mı? iPhone 15 seri numarası kaç haneli? İster bu soruların bazılarına yanıt arıyor olun ister iPhone 15 seri numarasının ne anlama geldiğini merak ediyor olun, doğru yere geldiniz! Bugün, iPhone 15 seri numarasıyla ilgili elimizden geldiğince sorularınızı yanıtlamak için buradayız; daha fazlasını öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

iPhone 15 - fiyat, özellikler, modeller, performans - imei.info üzerinde haber resmi

iPhone 15 - fiyat, özellikler, modeller, performans

Apple'ın akıllı telefonları dünya çapında son derece popüler cihazlardır. Her yıl yeni versiyonlar sunulmaktadır. Amerikalı üretici de her birkaç nesilde bir cihazın görünümünü tamamen değiştirmeye karar veriyor ancak bu sefer büyük bir devrim beklememeliyiz. Ancak değişiklikler potansiyel alıcılar için önemli olabilir. Yeni iPhone 15 hakkında bildiklerimize bakın.

iPhone 15 Pro Max ve iPhone 15 Pro - imei.info üzerinde haber resmi

iPhone 15 Pro Max ve iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro Max ile iPhone 15 Pro arasındaki farkları mı öğrenmek istiyorsunuz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz! Bugün size bu iki iPhone modeli arasındaki farkları anlatacağız. Hangisini satın alacağınızı seçmeden önce iPhone 15 hakkında daha fazla bilgi edinin.

IMEI numarası veya başka bir deyişle International Mobile Equipment Identity, cihazı, SIM kart girişi ile kesin olarak tanımlayan 15 basamaklı benzersiz bir koddur. İlk 14 hane, GSM Association kuruluşu tarafından tanımlanır. Son hane Luhn formülü adlı bir algoritma tarafından oluşturulur ve bir kontrol hanesine sahiptir. Bu numara, dünyanın her yerindeki her telefona atanan ayrı bir numaradır. Herhangi bir telefonda IMEI kontrolü yapmanın en kolay yolu *#06# tuşlarını kullanmaktır.
IMEI, SIM kart numarası cihazın kalıcı bir tanımlayıcısı olamayacağı için oluşturulmuştur. SIM Kart, kullanıcıyla ilişkilidir ve bir telefondan başka bir telefona kolayca aktarılabilir, bu nedenle IMEI numarası geliştirilmiştir.
IMEI Numarasını neden kontrol etmeniz gerekiyor? Bu numara, cihazınızı servise göndermek istediğinizde garanti formlarını doldururken kullanışlıdır. Bunun yanı sıra, çalınan veya kaybolan bir telefonu polise veya şebeke operatörüne bildirmek istiyorsanız, IMEI Numarasını da kullanmalısınız. Bundan sonra, telefonunuzu bloke edebilirsiniz ve SIM kartın değiştirilip değiştirilmediğine bakılmaksızın cihazı kullanılamaz hale getirecektir. Ayrıca gerçekten önemli olan, IMEI'nin ürünle ilgili birkaç gizli bilgi içermesinin yanı sıra, bazen akıllı telefonu bulmanıza da izin vermesidir.


IMEI kontrol etme fonksiyonu nasıl kullanılır? IMEI Numarasından gizli bilgiler nasıl çıkarılır? Imei.info, bu soruya en iyi cevaptır. İhtiyacınız olan tek şey IMEI kontrol etme fonksiyonumuzu kullanmaktır. Ücretsiz arama işlevimizi kullanarak cihazın tam modelini bulmak için, IMEI'nin TAC (Tip Onay Kodu) adı verilen ilk altı hanesini kullanırız. Daha sonra IMEI arama motoru telefonunuzu bulduğunda, teknik özellikler ekranda görüntülenecektir. Burada cihazınız gizli bilgileri ve temel teknik özelliklerini okuyabilirsiniz. IMEI.info arama fonksiyonunun en önemli özelliklerinden biri, garanti bilgisi, sim kilidi durumu, IMEI operatör kontrolü, kara liste raporu gibi çevrimiçi denetleyicilerdir. Sitemizde tüm bu IMEI servis kontrollerini ve basit IMEI kontrol özelliğini tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.